Veikla

Bendruomeniniai vaikų globos namai


Vyrukų pyragas savaitgaliui

Dėkojame mūsų vyrukams, kurie savo laisvalaikį skyrė, norėdami palepinti šeimyną, iškepdami gardų pyragą🙂.

Švyturio šeimyna

Kol saulelė pradeda pavasarinius darbus, mes irgi darbavomės.
Lipdymas yra labai svarbus smulkiosios motorikos lavinimui, kuris glaudžiai susijęs su kalbos raida. Tai reiškia, kad kuo ankščiau ir nuosekliau bei reguliariau dirbate su vaiko smulkiąją motorika, tuo geresnių rezultatų pasieksite ir kalbos lavinime. Taip pat lavėja ir konstravimo įgūdžiai, erdvinis mąstymas. Lipdydami ir sugadindami, vėl nulipdydami ir vėl išardydami vaikai jaučia dideli pasitenkinimą. Labai džiaugiamės rezul
tatu.

Ažuožerių šeimyna


Gimtadienio staigmena Vilmai nuo sesės🥰

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną nusprendėmė praleisti susitelkus ir turiningai – vis nesulaukiant pavasario, mes pasipuošėme pavasario žiedais.   Taip paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Ažuožerių šeimyna

Labai greitas, skanus ir gražus mūsų saldus projektėlis – „konkorėžiukai”. Kažkas naujo ir paparasto, bet tuo pačiu paprastai nepaprasto skonio. Smagu gaminti, dar smagiau valgyti savo rankomis gamintus ir puoštus skanėstus.

Individualios priežiūros darbuotoja Žana Grigienė


Ištikimiausi pavasario draugai – paukščiai. Pavasarį gamta bunda iš žiemos miego, medžiai prisipildo gyvybę teikiančių sulčių – gyvybė yra visur! Ir paukščiai pirmieji mums tai primena. Paukščių čiulbėjimas su užkariaujančia jėga pasitinka gamtos atgimimą. Ir mes negalėjome ne pasipuošti popieriniais paukščiais.

Ažuožerių šeimyna

Duonos kepimas

Duona šiandien – tai viena populiariausių maisto gaminių šeimininkų virtuvėse, mes taip pat užsimanėme išsikepti tikros ruginės duonos, natūralaus raugo duonos kepimo paslaptis, užbūrusi žmones tiek visame pasaulyje tiek ir mus.

Ažuožerių šeimyna

Dalyvavome šventiniame Vasario 16–sios renginyje, kuris prasidėjo Šv. Mišiomis Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje, A. Baranausko aikštėje vyko vėliavos pakėlimo ceremonija, o AKC koncertas.

Renata ir Jolanta


Vasario 16 diena simbolizuoja mūsų dvasios stiprybę ir viltį. išlikime stiprūs, vieningi ir tikintys savo jėgomis. Tegul Nepriklausomybės diena suburia mus naujiems darbams!

Ažuožerių šeimyna

Puošiamės meilės dienai.

Socialinio darbuotojo padėjėja Žana Grigienė

S U MEILĖS DIENA SVEIKINAME VISUS… BŪKIME MYLINTYS IR MYLIMI!

Švyturio šeimyna


Sausio 3 d. BVGN globotiniai ir rūpintiniai dalyvavo susitikime su Rūta Avižaite, Utenos aps. VPK Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąja tyrėja. Pareigūnė globotinius supažindino su policijos darbu, parodė postą, kuriame yra įrengtos stebėjimo kameros, kuriose stebimos kai kurios vietovės Anykščių mieste. Vaikai apžiūrėjo patalpas, kuriose yra patalpinami sulaikytieji asmenys, apžiūrėjome policijos transporto priemones. Pareigūnė papasakojo apie savo darbą. Šis susitikimas su policijos pareigūne ugdytiniams labai patiko.

Soc. darbuotoja A. Giliauskienė

Didžiulė padėka Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovams už vaikų svajonių išpildymą. Jūsų mielos dovanos padarė mūsų Kalėdas linksmesnes ir laimingesnes! Visi vaikais jums dėkoja, kad buvote tokie rūpestingi, kad kiekvienam radote laiko ir išpildėte kiekvieno vaiko svajonę.

Ažuožerių šeimyna